Przyczepy handlowe

Producent przyczep handlowych – WARK Group

Comfort

Panoramiczny dach doświetla wnętrze przyczepy. Kolory i grafika potęgują wrażenia estetyczne. Zaprojektowana tak aby łączyć wygodę obsługi z komfortem Klienta.

Premium

Charakterystyczny zaokrąglony kształt daje możliwość wyróżnienia swojej marki i produktu. Wyposażenie wnętrza przyczepy dopasowane jest do potrzeb Klienta.

Kubek CUP

Kształt, który widać z daleka. Kształt, który przyciąga wzrok Klientów. Kształt, który mówi wiele a odpowiednią grafiką może wyrazić jeszcze więcej…kawa, napoje, lody, ciasta…

Przyczepa handlowa – dlaczego warto?

Przyczepy handlowe cieszą się coraz większą popularnością i nic w tym dziwnego! Ich niekwestionowaną zaletą jest ich mobilność – w odróżnieniu od sklepów stacjonarnych mogą pojawiać się wszędzie tam, gdzie potencjalni klienci. Oferowane przez nas modele gwarantują doskonałą rozpoznawalność marki – wszystko za sprawą pełnej personalizacji danej przyczepy oraz dostosowania jej do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Każda z przyczep handlowych WARK Group charakteryzuje się innowacyjnym designem oraz praktycznymi rozwiązaniami zapewniającymi wysoki komfort użytkowania i organizacji pracy. Wszystkie modele z naszej oferty wykonane zostały według najnowszych technologii z wytrzymałych, ultralekkich płyt polipropylenowych. Nasze przyczepy handlowe posiadają również boczne klapy działające na gazowych siłownikach oraz oświetlenie LED, co zwiększa ich walory funkcjonalne, jak i estetyczne.

Przyczepa handlowa – poznaj naszą ofertę!

Mając na uwadze różnorodność prowadzonych biznesów oraz indywidualne potrzeby naszych Klientów, do oferty wprowadziliśmy trzy linie przyczep handlowych. Przyczepa handlowa z linii COMFORT to, jak sama nazwa wskazuje, model nastawiony na przyjemny biznes. Dzięki panoramicznemu dachowi z powłoką odbijającą światło zapewnia nie tylko jasne, naturalne oświetlenie wnętrza, ale też wyjątkowy design, który przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Taka przyczepa to reklama sama w sobie! Z kolei przyczepa handlowa z linii PREMIUM posiada charakterystyczny zaokrąglony kształt, który z pewnością pozwoli wyróżnić Twoją firmę i jej ofertę. Kolejną propozycją jest jedyny taki na polskim rynku KUBEK CUP – jego kształt i wygląd od razu nasuwa na myśl oferowany w nim asortyment. Ta mała, ale przestronna i, co najważniejsze, funkcjonalna przyczepa handlowa pozwala na dotarcie w niemal każde miejsce – wszędzie tam, gdzie potencjalni klienci! To najlepsze rozwiązanie, jeśli planujemy otworzyć mobilną kawiarnię lub lodziarnię.

Przyczepa handlowa skrojona na miarę Twoich potrzeb!

Marzysz o otworzeniu własnego biznesu na kółkach lub potrzebujesz nowej przyczepy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Każda przyczepa handlowa WARK Group dopasowywana jest do potrzeb Klienta – zarówno jej wielkość, wygląd zewnętrzny (kolor, okleina), jak i wyposażenie wnętrza (meble, sprzęt itp.). Nasze przykładowe realizacje znajdziesz w zakładce “Galeria”. Dodatkowo oferujemy doradztwo odnośnie wyboru odpowiedniej przyczepy handlowej, profesjonalną pomoc i pełen serwis naprawczy. Nikt tak jak my nie słucha potrzeb naszych Klientów! Zapraszamy do współpracy!

borbisPrzyczepy handlowe