Przyczepy reklamowe

Przyczepy reklamowe producent – WARK Group

Outdoor

Przyczepa OUTDOOR dedykowana dla indywidualnych i sieciowych odbiorców, prezentacji lub pokazów.
Doskonała bryła stanowiąca samoistną reklamę gwarantuje dodatkowe efekty marketingowe.

Mobilna reklama dla każdego!

Przyczepa reklamowa – dlaczego warto?

Od dawna wiadomo, że reklama jest nieodłącznym elementem biznesu. Dobrze opracowana koncepcja marketingowa zapada w pamięć i sprawia, że marka zyskuje coraz większą popularność. Nasza firma oferuje przyczepy reklamowe, które pomogą Ci wypromować Twoją firmę!

Przyczepa reklamowa – poznaj naszą ofertę!

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem przyczep reklamowych outdoor, które opracowaliśmy w oparciu o potrzeby i życzenia naszych Klientów. Stalowa rama ogniowo cynkowana, zabudowa zrobiona z poliestrowego laminatu i powłoka zewnętrzna żelkotu zapewniają trwałość i odporność przyczepy reklamowej na niesprzyjające warunki pogodowe oraz na różnego rodzaju odkształcenia i wgniecenia. Ponadto gładka powierzchnia jest łatwa w konserwacji dzięki zakonserwowaniu antykorozyjnymi farbami – można ją szybko oczyścić i zawsze będzie wyglądać jak nowa. Przyczepa reklamowa umocowana jest na pojedynczej lekkiej, niehamowanej osi oraz posiada koła modelu R13 wraz z kołem podporowym oraz kulowy zaczep, a jej dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750 kilogramów.

Tworząc przyczepy reklamowe WARK Group zadbaliśmy o każdy szczegół. Reklama outdoor oświetlona jest przy pomocy nowoczesnych lamp LED podkreślających jego innowacyjny design. Kształt przyczepy jest bardzo charakterystyczny, dzięki czemu może stać się znakiem rozpoznawalnym Twojej działalności. Niekwestionowanym atutem naszej przyczepy reklamowej outdoor jest jej mobilność. Można z nią podróżować po mieście lub pozostawić w miejscu chętnie uczęszczanym przez potencjalnych klientów. Reklama outdoor to połączenie zalet różnych form marketingowych – dzięki temu jest bardziej skuteczna, co oznacza, że łatwiej dociera do odbiorców. Przyczepa reklamowa jednego dnia może pojawić się w wielu miejscach skutecznie zwiększając zasięg emisji Twojej reklamy!

Przyczepa rekamowa dokładnie taka jaką potrzebujesz!

Nawiązując z nami współpracę zyskujesz nie tylko wysokiej jakości mobilny nośnik reklamy, ale również profesjonalne doradztwo, a w razie usterki pełny serwis naprawczy. Przyczepy reklamowe outdoor to solidne modele gwarantujące pełne zadowolenie naszych Klientów. Jesteś ciekaw dotychczasowych realizacji WARK Group? Koniecznie odwiedź zakładkę “Galeria” na naszej stronie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

borbisPrzyczepy reklamowe