Jak można ulepszyć food trucka?

Co roku na koniec sezonu właściciele food trucków zastanawiają się nad tym, w jaki sposób je ulepszyć, żeby już od kolejnej wiosny przynosiły jeszcze większe zyski. Wydaje Ci się, że masz już wszystko i nie potrzebujesz kolejnych usprawnień? Rzuć okiem na naszą listę, którą przygotowaliśmy, a Twój foodtruck wejdzie na wyższy poziom atrakcyjnej mobilnej restauracji!

Ekran LED

To jeden z najprostszych sposobów na urozmaicenie sprzętu AGD w Twojej budce i jednocześnie na zwrócenie, a także przyciągnięcie uwagi na dłużej. W XXI wieku nic się lepiej nie sprawdzi niż kolorowe, ruszające się obrazki – na pewno zwiększą zainteresowanie każdego przypadkowego przechodnia. Dodatkowo ekran LED może być też ciekawym sposobem, jeśli chodzi o reklamę. Wystarczy stworzyć swoje autorskie intro z logiem swojej knajpki, wrzucić scenki rysowane lub z backstage’u gastronomicznego, a skradniesz serce wielu instagramowych kont! Co więcej, na takim ekranie możesz wyświetlać też reklamy swoich sponsorów – nie trzeba bawić się w przyklejanie ich ulotek na food trucka.

Klimatyzacja

Tegoroczne upały dały Ci w kość? Koniecznie zainwestuj w klimatyzację na kolejny sezon – znacznie poprawi to komfort pracy Twój i Twoich współpracowników. Klimatyzacja wpłynie na lepsze samopoczucie, bo zbyt wysoka temperatura przez zbyt długi czas powoduje zmęczenie, znużenie i brak chęci do pracy zwłaszcza wśród urządzeń produkujących jeszcze więcej ciepła. Dodatkowo jedzenie przygotowywane w food trucku z klimatyzacją jest lepszej jakości – nie leży zbyt długo w bardzo wysokiej temperaturze, a optymalnej pokojowej.

Lodówka z napojami

Ten element wystroju będzie elegancko wyglądać i przyda się, jeśli chodzi o utrzymanie czystości – nie trzeba będzie chować napojów na podłodze, upychając je pod szafkami, a zamiast tego włożyć do lodówki. Ona schłodzi napoje, za co będą wdzięczni Klienci podczas najbardziej upalnych dni. Co ważne: lodówka wyeksponuje dostępne napoje w Twoim food trucku i ograniczy do minimum pytania „a co mają Państwo do picia…”.

Świeże warzywa na haczykach

Jeśli chcesz jeszcze bardziej wzbudzić zainteresowanie Klientów, zaczep kilka haczyków na zewnątrz Twojej budki i zawieś na nich rośliny, które mogą być użyte jako dodatek do przygotowanego jedzenia. Goście będą mieli świadomość, że są to świeże warzywa, hodowane przez właścicieli. Poza tym rośliny zawsze dobrze się prezentują zarówno w restauracjach mobilnych, jak i klasycznych.

Lampy LED wokół okna wydawczego

Chcesz zwrócić na swoją budkę oczy wszystkich także nocą? Zainwestuj w lampy LED, które otoczą Twoje okno serwisowe. To oryginalny pomysł, który sprawdzi się doskonale wieczorami w miejscach, gdzie najczęściej przesiadują ludzie, jak i na eventach takich jak wesela czy 18stki.

Wydawałoby się, że  food truck to jeżdżąca restauracja, której nie da się ulepszyć. Jednak po naszych poradach można zauważyć, że to miejsce może zyskać swój niepowtarzalny klimat, dzięki czemu będzie reklamowane przez każdego klienta, który je odwiedzi. Wypróbuj sam, a się przekonasz!