Przyczepy

Przyczepy

gastronomiczne

Przyczepy

ekspozycyjne i handlowe

Co przemawia na korzyść przyczepy?

1.

Wpuść więcej słońca

tworzywo, z którego projektowane są przyczepy WARK przepuszcza znacznie więcej światła, dzięki czemu dłużej doświetla wnętrze światłem naturalnym.

2.

Pojemność i elastyczność

To one są dla Ciebie najważniejsze w przypadku działalności na kółkach. Przyczepę łatwiej dostosować rozmiarem do Twoich indywidualnych potrzeb.

3.

Lekkość

Dzięki autorskiej obróbce polipropylenu przyczepy WARK są najlżejszymi przyczepami gastronomicznymi i handlowymi w Polsce, dzięki temu ich transport emituje mniej CO2 do atmosfery

4.

Trwałość

Trwałość i hydrofobowość materiału powoduje, że podłoga wytrzymuje znacznie dłuższy czas eksploatacji i nie ulega procesowi gnicia. W naszej produkcji nie wykorzystujemy sklejki podłogowej. A wszyscy wiemy w tej branży, że jak przyczepa zaczyna się psuć, to właśnie od podłogi. Ale nie u nas.

5.

Mobilność i niezależność

Przyczepę zawsze możesz odpiąć i pojechać, gdzie tylko chcesz. A biznes będzie kręcił się dalej.

6.

Przyczepa sama w sobie nie posiada silnika

A zatem nie zepsuje się na środku drogi. Można ją podłączyć do każdego pojazdu posiadającego hak

7.

Więcej miejsca dla identyfikacji wizualnej marki

Przyczepa jest dla przedsiębiorcy i biznesu tym samym, czym płótno dla artysty. I daje znacznie więcej możliwości do wyrażania wizualnej tożsamości marki. Nie bez powodu nazywamy ją biżuterią dla biznesu.

8.

WARK POWERBOX

Dzięki WARK POWERBOX gromadzisz energię, którą możesz wykorzystać w trakcie jazdy bez użycia prądu.

Konfigurator

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy proste narzędzie do wizualizacji Twojego pomysłu na przyczepę.To założenia ogólne, które pomogą wytyczyć kierunek rozwoju zapytania ofertowego.

To interaktywne doświadczenie nie tylko napędza proces twórczy, ale także pozwala dokumentować rozwój projektu od samego szkicu. Do dzieła!

Krok 1 z 3

Typ

Model

Wymiary

Kolor

Opieka 360

Zapewniamy opiekę marketingową i serwisową od pierwszego szkicu naszych klientów. Bezpieczeństwo oraz wsparcie na każdym etapie drogi jest filarem naszych działań. Wszystko robione w zrównoważonym duchu.

Zainspiruj się

Potrzebujesz mobilnego biura, aby docierać do miejsc wykluczonych komunikacyjnie? A może szykujesz niestandardową akcję marketingową? Zabierz przyczepę wszędzie tam, gdzie znajdują się Twoi klienci