Dlaczego WARK

W WARK wierzymy, że każda marka zasługuje na to, by błyszczeć. Ale nie każda wie, jak robić to dobrze. Jesteśmy twórcami z Wielkopolski zaangażowanymi w tworzenie najpiękniejszych przyczep handlowych i gastronomicznych w Europie, które z dumą nazywamy biżuterią dla biznesu. Prosto z Polski.

Chcemy być częścią krajobrazu, a nie jego przypadkowym elementem.

Przyczepa skrojona na miarę to główne motto naszych działań. Tym hasłem uwypuklamy dokładnie to, co nas wyróżnia: wysoką personalizację produktu, dopasowanie do potrzeb i pomysłów klienta, a także naszą nieskończoną elastyczność.

Co nam w duszy gra?

Chcemy, żeby parkiet Twojego biznesu wytrzymał każde natężenie.

Dzięki autorskiej obróbce polirpoylenu w Europie.

1. Personalizacja piękna

Rozumiemy siłę estetyki w przyciąganiu uwagi i przekazywaniu (bardzo często osobistego) charakteru marki. Z doświadczenia wiemy, jak ważne jest dla Was zarówno wnętrze, jak i to, co na zewnątrz przyczepy.

2. Mobilność i niezależność

Odkrywasz nowe miejsca? Bierzesz udział w wydarzeniach plenerowych? A może po prostu chcesz przybliżyć swoją ofertę klientom? Nasze przyczepy zapewniają rozwój tam, gdzie tego potrzebujesz.

3. Bezpieczeństwo i wsparcie

Cenimy sukces naszych klientów tak samo, jak oni sami. Dlatego oferujemy kompleksową usługę, która towarzyszy im przez całą biznesową podróż – od zakupu po branding i serwis.

4. Zrównoważony rozwój

Zrównoważona marka z powodzeniem włącza kwestie środowiskowe, ekonomiczne i społeczne do swoich działań biznesowych. Naszym celem jest tworzenie nie tylko oszałamiających przyczep, ale także współtworzenie odpowiedzialnej przyszłości dla wszystkich pokoleń. Właśnie dlatego stworzyliśmy drugi filar w programie Opieka360.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy czwórką przyjaciół, którzy w 2015 postanowili połączyć swoje wizje i możliwości. Usiedliśmy przy stole i podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu produkcji najpiękniejszych przyczep gastronomicznych i handlowych na świecie. W wielkopolskim Jelonku koło Poznania. Nazwa naszej marki tomisja akronim pierwszych liter imion założycieli:

Włodzimierz Bratka

Miłośnik karawaningu, kreatywnych rozwiązań i nowych technologii. Od 25 lat w branży przyczep. Kreator relacji międzyludzkich. Współwłaściciel marki Auto Paka – partnera strategicznego WARK. 

Anna Jaśkowiak-Bratka

Pasjonatka piękna i kultury. Przedsiębiorczyni z zacięciem administracyjnym i handlowym. W biznesie podobnie jak Włodek z 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu. Styl, estetyka i precyzja to jej drugie imię. 

Remy Hoeffler

Strateg z zamiłowaniem do motoryzacji. Doradca biznesowy z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży międzynarodowej logistyki i zarządzania firmami. Zwolennik rozwijania nowych projektów i ludzi biorących w nich udział.

Katarzyna Hoeffler

Zwolenniczka działania. Uwielbia pracę z ludźmi i dla nich. W życiu kieruje się myślą, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania. Z pasją realizuje się jako kobieta i managerka. Ambasadorka rozwoju osobistego i przedsiębiorczości. Networker w Forever Living Products.

Managerowie sprzedaży

Mikołaj Bartkowiak

Manager ds. sprzedaży indywidualnej w Polsce

Baptiste Hoeffler

Manager ds. sprzedaży międzynarodowej w Polsce i Europie

Jakub Graczyk

Kierownik produkcji

Lokalni podwykonawcy i dostawcy,

dzięki którym praca może opierać się na partnerstwie i wspólnej wymianie doświadczeń.

Partnerem strategicznym WARK jest Autopaka, która już od 20 lat dostarcza w Polsce wysokiej jakości usług. 

Wspólnie łączymy kompetencje, aby dostarczać naszym klientom najlepszych i kompleksowych rozwiązań.

Kariera w WARK Group

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV.

Formularz kariera

WARK na świecie

Od samego początku działalności, czyli 2015 roku, swoją obecność na rynku zaznaczamy globalnie. Nasze przyczepy gastronomiczne i handlowe jeżdżą już po całej Europie i Polsce. Sprzedajemy je z pełnym wyposażeniem lub puste.

Opieka 360

Zapewniamy opiekę marketingową i serwisową od pierwszego szkicu naszych klientów. Bezpieczeństwo oraz wsparcie na każdym etapie drogi jest filarem naszych działań. Wszystko robione w zrównoważonym duchu.

Zainspiruj się

Potrzebujesz mobilnego biura, aby docierać do miejsc wykluczonych komunikacyjnie? A może szykujesz niestandardową akcję marketingową? Zabierz przyczepę wszędzie tam, gdzie znajdują się Twoi klienci