Możliwości

Nadszedł czas, aby wyruszyć w niezwykłą podróż, w której mobilność nie zna granic.
To zaproszenie dla każdej branży wymagającej tymczasowych lub mobilnych przestrzeni biurowych i biznesowych.

Przyczepy handlowe można przekształcić w pełni funkcjonalne mobilne biura, centra spotkań z klientami czy stanowiska handlowe i stoiska targowe. Takie rozwiązania są korzystne dla wielu różnych branż, które wymagają operacji na miejscu lub częstych relokacji.

Mobilna gastronomia

Niezależna kuchnia na kółkach pozwoli docierać z ofertą w zupełnie nowe miejsca i rozwijać parasol usług i produktów Twojej marki.

Mobilny punkt informacyjny

Profesjonalna przestrzeń do spotkań i wykonywania usług dla specjalistów i zespołów obsługi klienta oraz sprzedaży.

Przemysł industrialny i usługowy

Miejsce spotkań członków zespołu; ułatwienie procesu zarządzania projektami, planowania i komunikacji biznesowej.

Zarządzanie wydarzeniami

Biuro w przyczepie do koordynowania logistyki, zarządzania rejestracjami i obsługi wydarzeń podczas festiwali, konferencji lub imprez plenerowych.

Produkcja filmowa
i telewizyjna

Biura produkcyjne na planach filmowych. Zapewniają przestrzeń dla reżyserów, producentów i innych członków załogi do obsługi zadań administracyjnych i koordynowania działań.

Sprzedaż

Elastyczna przestrzeń robocza podczas podróży do różnych lokalizacji. Przyczepy mogą służyć jako tymczasowe biuro dla przedstawicieli handlowych, zapewniając wygodne środowisko do prowadzenia spotkań i organizowania materiałów sprzedażowych.

Marketing

Ekspozycja na targach albo niestandardowe akcje marketingowe. Przyczepy można potraktować jak mobilne billboardy Twojej marki. Zabierz swoją markę bezpośrednio do docelowych odbiorców, prezentując produkty, usługi lub oferty promocyjne na targach gastronomicznych i handlowych, festiwalach lub w innych miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Pomoc ratunkowa

Podczas akcji ratunkowych lub w sytuacjach kryzysowych mobilne biura mogą być rozmieszczane w celu zapewnienia bazy operacyjnej do koordynowania działań i  zarządzania zasobami.

Działalność społeczna

Mobilne biura są wykorzystywane przez różne agencje rządowe i organizacje społeczne, aby docierać do miejsc wykluczonych komunikacyjnie i cyfrowo.

Ochrona zdrowia
i urody, usługi medyczne

Mobilne punkty mogą być wykorzystywane w branży beauty i opiece zdrowotnej jako centra obsługi klientów oraz pacjentów.

Kontakt

Formularz kontaktowy