Opieka 360

WARK Group projektuje i produkuje najpiękniejsze przyczepy gastronomiczne i handlowe w Polsce i Europie. Pomaga klientom na każdym etapie działania – od pomysłu aż po wymarzone wykonanie. Aby sprawnie realizować takie założenia wdrożyliśmy program Opieka360, składający się z dwóch filarów. 

Pierwszy filar związany jest z podejściem zorientowanym na klienta.

Po 8 latach współpracy na polskim i międzynarodowym rynku wiemy, jakie potrzeby i na jakich etapach mogą się pojawić, dlatego naszym klientom oferujemy pełne wsparcie. Wszystko w jednym miejscu pod okiem najlepszych fachowców w Polsce.

Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania

Wspieramy przedsiębiorców w dostępie do finansowania leasingowego.

Opieka marketingowa

Współpracujemy ze studiami projektowymi, które przygotują dla Was pełną identyfikację wizualną i szatę graficzną przyczepy. Nie bez powodu nazywamy ją biżuterią dla biznesu.

Opieka serwisowa

Dzięki kompleksowości naszych usług zapewniamy realizację napraw gwarancyjnych, wymiany uszkodzonych części, wykonujemy przeglądy i modyfikacje.

Drugim filarem programu Opieka360 jest Agenda 2030 i strategia 3R.

Ta pierwsza jest globalnym założeniem realizowania 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju przez wszystkie 193 państwa ONZ, w tym przez Polskę. Druga natomiast wspiera te założenia w formie obiegu cyrkularnego w działalności biznesowej.

Realizowane przez nas cele zrównoważonego rozwoju to między innymi:

1.

Doskonalenie procesu autorskiej obróbki polipropylenu, nadającej przyczepie lekkości, a co za tym idzie zmniejszania spalania w transporcie

2.

Inteligentne zarządzanie zasobami w działalności biznesowej (energią, wodą i odpadami)

3.

Używanie ekologicznych materiałów w środowisku pracy

4.

Edukacja najbliższego otoczenia biznesowego w zakresie zrównoważonego rozwoju i świadomego prowadzenia biznesu

5.

Obieg cyrkularny i strategia 3R

Reduce – ograniczanie

Odnosi się do zmniejszenia generowania odpadów i umiejętnego zarządzania zasobami. W naszej codziennej działalności biznesowej dbamy o sprawne kontrolowanie lokalnego łańcucha dostaw i produkcji, a także transportów międzynarodowych.

Dzięki wewnętrznemu systemowi jakości minimalizujemy występowanie pomyłek produkcyjnych, a WARK Powerbox – autorski system kumulowania energii – pozwala nam rozwijać niezależność energetyczną.

Reuse – ponowne użycie

W WARKu nie lubimy marnować tworzywa, dlatego z odpadów powstają kolejne elementy potrzebne do wyprodukowania i wyposażenia naszych przyczep, np. meble. Korzystamy również z deszczówki, filtrowanej kranówki do picia, selekcjonujemy odpady.

Recycle – odzyskiwanie

Wszystkim naszym klientom dajemy gwarancję możliwości odkupienia przez nas przyczepy w przypadku pojawienia się takiej chęci po zakupie. Nadajemy drugie życie przyczepom, w które trzeba tchnąć świeżego ducha.

Zainspiruj się

Potrzebujesz mobilnego biura, aby docierać do miejsc wykluczonych komunikacyjnie? A może szykujesz niestandardową akcję marketingową? Zabierz przyczepę wszędzie tam, gdzie znajdują się Twoi klienci.