Nietypowe rozwiązania dla food trucka

Każdy z nas wie, co to jest food truck. Duża część z nas także nierzadko korzysta z takich usług gastronomicznych. Co ciekawe, w dzisiejszych czasach coraz częściej możemy spotkać nieoczywiste, nietypowe, ale funkcjonalne rozwiązania w food trucku, które nawet potrafią zaskoczyć. Jakie zatem obecnie propozycje możesz znaleźć wśród dostępnych ofert? Przeczytaj dalszą część artykułu! 

Wysuwana platforma

Wysuwana platforma jest coraz częściej spotykanym ulepszeniem food trucka, które okazuje się być niezwykle praktyczne. To przede wszystkim świetne i wygodne rozwiązanie dla obsługi food trucka. Taka platforma jest w stanie wygospodarować znacznie więcej miejsca w przyczepie, dzięki czemu pracownicy mogą szybciej zrealizować zamówienia klientów. Co więcej, jest to nie tylko użyteczne i funkcjonalne, ale także ciekawie wygląda. Taki gadżet zdecydowanie może przyciągać swoją uwagę wśród przechodniów na ulicy.

Stół nad dyszlem

Ostatnimi czasy szczególnie innowacyjne jest rozwiązanie w postaci stołu nad dyszlem, który może być praktyczną opcją dla przyczep z punktem gastronomicznym. Często klienci, którzy są zainteresowani ofertą food trucków, narzekają na brak miejsca w pobliżu przyczepy, w którym mogą usiąść czy po prostu oprzeć się, aby na spokojnie skonsumować swój posiłek. Dlatego też stół nad dyszlem może być świetnym rozwiązaniem przy takiego typu problemach. Można się przy nim usadowić w oczekiwaniu na złożone zamówienie, a po jego odebraniu nie trzeba daleko szukać miejsca, w którym można wygodnie zjeść. Jeśli zamierzasz rozpocząć własną działalność w food trucku, koniecznie rozważ opcję w postaci takiego stołu. Ty będziesz zadowolony z posiadania tak innowacyjnego rozwiązania, a Twoi klienci z możliwości spokojnego cieszenia się jedzeniem.

Reklama na dachu

Zdecydowanie najbardziej efektywnym ulepszeniem każdego food trucka są spersonalizowane reklamy na dachu przyczepy. Nieważne, jaka usługa ma być dostępna w danym food trucku, zawsze warto postawić na tego typu rozwiązanie. Dzięki takiej formie food truck jest już rozpoznawalny z daleka. Klienci od razu wiedzą też, co mogą zamówić w danym punkcie gastronomicznym: lody, pączki a może zimne napoje. Szyld powinien zatem zawierać wyraźny napis usługi, którą food truck oferuje. Co więcej, taka reklama wygląda nietuzinkowo i bardzo prestiżowo. Możesz zawsze dodatkowo wzbogacić ją o ulepszenia w postaci neonów czy światełek, dzięki czemu będzie prezentowała się jeszcze efektowniej i z pewnością przyciągnie niemałą liczbę zainteresowanych klientów. Poza tym food truck będzie szczególnie lepiej widoczny późnym wieczorem oraz nocą, kiedy na zewnątrz jest już ciemno.

Jak się okazuje, food truck nie musi być nudny i schematyczny, może on charakteryzować się unikatowym i niebanalnym designem, a przy tym być praktyczny i funkcjonalny. WARK Group proponuje swoim klientom naprawdę interesujące rozwiązania, których jest o wiele więcej niż w tym artykule. Koniecznie musisz się więc z nimi zapoznać!