Pomysł na biznes: food truck na wesele!

Food trucki to świetny pomysł na biznes. Nic dziwnego, w końcu jest to połączenie uwielbianego przez wielu fast foodu ze street foodem. Od kilku lat food trucki znajdują swoje miejsce także i na weselach. Młode pary coraz częściej decydują się na wynajęcie takiej gastronomicznej ciężarówki, aby zaskoczyć swoich gości i sprawić, by impreza była niezapomniana. Poznaj nasze propozycje i stwórz własny pomysł na food truck w weselnym wydaniu.

Food truck z lodami

Któż z nas nie uwielbia lodów? Furgonetka z chłodną przekąską to idealny food truck na wesele. Pozwalają się ochłodzić w upalny dzień i sprawiają słodką przyjemność naszemu podniebieniu. W związku z tymi zaletami, food truck z lodami naturalnymi będzie idealną propozycją na weselne przyjęcie. Przygotowana przez Ciebie furgonetka nie będzie zwykłą „budką z lodami”, a prawdziwą krainą słodkiej przyjemności. Dzięki lodom wytrawnym zapewnisz weselnym gościom niezapomniane doznania smakowe! Niespotykane wersje lodów, takie jak bazylia, brokuły, czy pomidory z pewnością przyciągną rzesze klientów. Możesz skorzystać z naszej oferty i wybrać zrealizowaną przez nas Przyczepę do lodów.

Pączki w food trucku? To możliwe!

Food truck to nie tylko słone przekąski, takie jak hot-dogi czy frytki. W furgonetce śmiało można przygotować także pączki. Postaw na niestandardowe smaki tego wypieku, a na pewno zaskarbisz sobie sympatię gości. Zrezygnuj z oklepanych pączków z nadzieniem różanym czy czekoladowym. Zamiast tego, zaoferuj biesiadnikom kolorowe donuty ze strzelającą posypką lub pączki z nadzieniem o smaku coli. Smażone na bieżąco na oczach gości zachowają świeżość i będą odpowiednio miękkie. Tak przygotowane słodkości na pewno zapadną im w pamięci. 

Koktajle i drinki

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie imprezy weselnej bez alkoholu. Gościom możesz zaproponować furgonetkę-bar, w której profesjonalny barman zaserwuje kolorowe drinki przybrane ekstrawaganckimi dekoracjami, przyciągającymi oko. Tak przygotowane zimne napoje z pewnością usatysfakcjonują zebranych gości. Nie zapomnij o odpowiednim ozdobieniu furgonetki, najlepiej tak, aby przypominała dobrze znane wszystkim „drinki z palemką”.

Food trucki cieszą się niesłabnącą popularnością, także na weselach. Jeśli chcesz stworzyć własną furgonetkę, która zachwyci weselnych gości, rozważ wymienione powyżej propozycje.