Przyczepa – nie tylko do food trucka

Przyczepa wielu z nas kojarzy się tylko z food truckami i oczywiście jest to prawidłowe, ale pojazdy te mogą mieć również wiele innych zastosowań. Poniżej przedstawiamy kilka z nich!

Sklep na kółkach!

Jeśli prowadzisz swój mały biznes i sprzedajesz np, rękodzieło, to przyczepa przerobiona na malutki sklep będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Swój sklep na kółkach będziesz mógł zabrać wszędzie i uczestniczyć w mnóstwie różnych wydarzeń w całej Polsce, a nawet na świecie! Przyczepa pozwoli Ci na załadowanie całego asortymentu do jednego pojazdu, a po przybyciu na miejsce, wystarczy, że otworzysz drzwi i wszystko poukładasz. Nie musisz wozić ze sobą dodatkowych rzeczy, które z pewnością tylko zabierały Ci czas i miejsce! Jeśli chodzi o możliwości sprzedaży produktów, to możesz całkowicie otworzyć swoją przyczepę dla klientów lub rozmawiać z nimi przez okienko! Prawda, że wspaniały pomysł?

Alternatywa na targach! 

Targi naukowe, targi książek, targi poświęcone zwierzakom… Jest tego mnóstwo i zawsze można wykorzystać przyczepę! Na targach naukowych możesz całkowicie otworzyć wóz i stworzyć pełną relaksu strefę poświęconą rozmowom, o czym tylko chcesz! Z kolei na targach książek twoja przyczepa może pełnić funkcję małego sklepiku, dodatku do reszty stanowiska, np. jako sklep z gadżetami okołoksiążkowymi lub być magazynem, co na pewno Ci się przyda! Targi przeznaczone dla zwierząt czy jakiekolwiek inne targi dotyczące małych stworzeń są głośnym wydarzeniem, więc przyczepa może służyć jako miejsce wyciszenia dla zwierząt pomiędzy chodzeniem wśród kolejnych stoisk. Możesz także postawić tam wodopoje lub przekąski dla zmęczonych i zapewne głodnych pupili.

Stwórz coś swojego! 

Innym pomysłem na zastosowanie przyczepy może być stworzenie czegoś dla siebie! Możesz mieć swój własny ogrodowy barek i kiedy tylko przyjdą goście, to zachwycisz ich nowym miejscem do spędzania ciepłych dni! Co więcej – taki przewoźny barek możesz wypożyczać także na różnego rodzaju imprezy, dzięki czemu Twój zakup po części się zwróci. Ten i wiele innych pomysłów może stać się rzeczywistością! Wystarczy, że zamówisz jedną z przyczep i zaczniesz spełniać marzenia, a ekipa z WARKa na pewno Ci pomoże! 

Jeśli zawsze marzyłeś o swoim biznesie albo chcesz zrobić super miejsce z myślą o sobie, to przyczepa idealnie się do tego sprawdzi! Nie czekaj i już dziś zamów jedną z nich!