Przyczepa Premium czy Comfort – która sprawdzi się dla Ciebie najlepiej?

Mobilny biznes to spełnienie marzeń niejednej osoby! Daje on wiele wolności, możliwość podróżowania ze swoimi produktami niemalże po całym świecie oraz poznawania nowych ludzi. Jednak, aby zacząć niezbędna jest odpowiednia przyczepa, która nie tylko przyciągnie wzrok klientów, lecz również zapewni nam komfort pracy na najwyższym poziomie.

Twój przenośny biznes!

Świat ostatnio owładnęła moda na mobilne biznesy na kółkach. Przyczepy przede wszystkim kojarzyć mogą nam się z food truckami, których zdecydowanie jest najwięcej; auta z lodami, frytkami czy hamburgerami popularne były już w poprzednim wieku, jednak teraz nabierają one całkowicie innego wymiaru, ponieważ w samochodach serwuje się już nie tylko fast foody, lecz posiłki niemalże z całego świata – często znajdziemy tam bogatsze menu niż w niejednej restauracji. Jednak, jeśli marzy nam się tego typu interes, nie musimy skupiać się tylko i wyłącznie na gastronomii, ponieważ pojazdy świetnie sprawdzą się również do handlu, na przykład gadżetami i ubraniami podczas różnego rodzaju zlotów, festiwali czy koncertów. Możliwości jest cała masa, ograniczają nas tylko nasze pomysły. Koniecznie powinniśmy pamiętać o tym, że podstawą jest przyczepa, która musi być dostosowana do specyfiki naszego biznesu, zapewniać komfortowe i bezpieczne poruszanie się po drogach oraz, co bardzo ważne, być zapamiętywalna. Dlatego poniżej podpowiadamy, jak dobrać idealny sprzęt!

Przyczepa Comfort – dla kogo?

Przyczepa powinna być nie tylko sprzętem służącym do obsługi klienta, lecz również narzędziem marketingowym, sprawiającym, że zostaniemy zapamiętani, a osoby które raz nas odwiedziły, wrócą ponownie przy najbliższej okazji. Dlatego ważne jest, abyśmy mieli możliwość zaprojektować własne logo czy grafikę, wyróżniające nas na tle konkurencji, jak w przypadku przyczepy comfort, która wspaniale sprawdzi się dla “ludzi drogi”, pragnących być w ciągłej trasie. Zarówno w wydaniu handlowym, jak i gastronomicznym ma ona wypukły panoramiczny dach, który nie tylko świetnie wygląda, lecz także posiada powłokę odbijającą promienie słoneczne, dlatego wysokie temperatury panujące na dworze nie będą tak dotkliwe, co jest szczególnie ważne podczas wszelkiego rodzaju zlotów i imprez premierowych, kiedy to musimy pracować często w różnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, dzięki przednim i tylnym zaokrągleniom możemy uzyskać powierzchnię na składowanie potrzebnych sprzętów. Warto też wspomnieć, że parametry techniczne są gwarancją bezpiecznej jazdy!

 Kiedy wybrać przyczepę Premium

Przyczepa Premium, chociaż posiada mniejszy wymiar wewnętrzy, niż jej poprzedniczka również będzie fantastycznym rozwiązaniem! Stanie się chociażby idealnym punktem mobilnym do naszego stacjonarnego interesu, jak restauracja czy sklep, którym możemy podróżować po okolicy, co nie tylko pomoże nam obsłużyć większą ilość klientów, lecz będzie też fantastyczną reklamą, przydatną przy promowaniu marki. Warto jest podkreślić, że model Premium posiada charakterystyczny zaokrąglony dach, sprawiający, że sprzęt niewątpliwie wyróżnia się na tle innych i zapada naszym klientom w pamięć. Dobrze wspomnieć o dodatkowym oświetleniu led w środku, które nie tylko ułatwia pracę wieczorem, lecz też świetnie wygląda.

Podczas wyboru przyczepy ważne jest, przede wszystkim, dostosowanie jej do naszych wymagań oraz specyfiki biznesu. Nie możemy zapomnieć również, że ma ona bardzo duży potencjał marketingowy, który warto jest wykorzystać!