Wark Group – poznaj nasze przyczepy!

Zastanawiasz się nad zakupem lub wynajmem przyczepy? Marzy Ci się własny foodtruck’a może szukasz sprzętu reklamowego? Poznaj bliżej Wark Group i przekonaj się dlaczego warto jest skorzystać z naszych usług.

Wark Group – poznaj nas bliżej!

Czym zajmuje się Wark Group? Stwierdzenie, że sprzedażą przyczep byłoby bardzo mocnym uproszczeniem! Każdy nasz produkt jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb i wizji klienta, dzięki czemu wszystkie realizacje są naprawdę unikatowe. Stosowane przez nas rozwiązania są wręcz “skrojone na miarę”, przez co znalazły zastosowanie w wielu branżach. Nasz klient ma bardzo dużą swobodę w urządzaniu wnętrza całej przyczepy, w takich kwestiach chociażby jak wybór mebli czy urządzeń gastronomicznych. Oferujemy zarówno puste pojazdy, które każdy może wyposażyć “na własną rękę” lecz w razie potrzeby przygotowujemy je również tak, aby zaraz po opuszczeniu naszej firmy były w stanie jechać podbijać świat! Bardzo ważna rolę odgrywają dla nas relacje z klientami. Dlatego właśnie chętnie służymy radą i staramy się  poznać wszelkie potrzeby drugiej strony i opierać współpracę na wzajemnym zaufaniu. W naszej ofercie znajdziecie również opcję wynajmu krótko i długoterminowego, dzięki czemu “na własnej skórze” poznasz zalety korzystania z przyczepy. Dlaczego warto? Tutaj możemy mówić między innymi o indywidualnym podejściu do każdego, kto chce skorzystać z naszych usług, a także dużemu doświadczeniu. Przygotowane przez Wark Group przyczepy jeżdżą po wielu krajach, zachwycając ich właścicieli wysokim komfortem pracy, a klientów nietuzinkowym wyglądem.

Twoja przyczepa gastronomiczna

W ostatnim czasie triumfy święci tak zwany „street food”. Wiele osób pragnie poczuć wolność, jaka wiąże się z prowadzeniem mobilnej restauracji. I my pomagamy te marzenia spełnić! Posiadamy szeroką gamę przyczep gastronomicznych, które sprawdzą się w roli food trucka. Uwagę bez wątpienia przyciąga model “house”, który posiada charakterystyczny wygląd i ciekawy, przyciągający oko kształt. Jednocześnie jest też funkcjonalny! Niezwykle interesującym jest również sprzęt o wymownej nazwie “Bonanza”. Na tle innych wyróżnia się zadaszonym podestem, gdzie możemy postawić stoliki lub też wykorzystać jako przestrzeń do grillowania! Fani klasycznych rozwiązań powinni wziąć pod uwagę przyczepę Comfort z panoramicznym dachem i odbijającą promienie słoneczne powłoka lub też bardziej zaawansowany model Premium!

Przyczepy ekspozycyjne i handlowe

Oczywiście poza przyczepami gastronomicznymi posiadamy również modele ekspozycyjne i handlowe. Te swoje zastosowanie znajdą chociażby podczas wszelkiego rodzaju imprez targowych, zadowolą też wystawców na różnych zlotach czy sprawdzą się dla poszukujących skutecznej reklamy swojej marki. Na początku zwróćmy na model Expo, który przygotowany został właśnie z myślą o właścicielach sklepów obwoźnych czy sprzyjają stworzeniu stoisk promocyjnych. Jego dużą zaletą jest zadaszenie, dzięki czemu pogoda będzie nam niestraszna, zwłaszcza w czasie imprez plenerowych. Tutaj również swoje zastosowanie będzie miała wspomniana już dzisiaj przyczepa Premium, której zaokrąglenia sprawiają, że prezentuje się ona świetnie czy też klasyczny model Comfort.

Jeśli marzy Ci się prowadzenie mobilnego biznesu to dobrze dobrana przyczepa jest niezbędna! Szczególnie ważne, aby wyróżniała się ona na tle konkurencji gwarantując nam to, że klienci na pewno nas zapamiętają!