Przyczepy gastronomiczne

Producent przyczep gastronomicznych – WARK Group

Premium

Charakterystyczny zaokrąglony kształt daje możliwość wyróżnienia swojej marki i produktu. Wyposażenie wnętrza przyczepy dopasowane jest do potrzeb Klienta.

Comfort

Panoramiczny dach doświetla wnętrze przyczepy. Kolory i grafika potęgują wrażenia estetyczne. Zaprojektowana tak aby łączyć wygodę obsługi z komfortem Klienta.

Kubek CUP

Kształt, który widać z daleka. Kształt, który przyciąga wzrok Klientów. Kształt, który mówi wiele a odpowiednią grafiką może wyrazić jeszcze więcej…kawa, napoje, lody, ciasta…

Przyczepa gastronomiczna – dlaczego warto?

Odpowiednia przyczepa gastronomiczna to gwarancja sukcesu Twojego biznesu. Posiadamy modele, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, gwarantując rozpoznawalność marki oraz jej popularność. Kształty przyczep WARK Group gastronomicznych cechują się nowoczesnym, przyciągającym uwagę designem, a ponadto komfortem użytkowania – zarówno dla pracowników, jak i Klientów. Pozwalają na atrakcyjne wyeksponowanie asortymentu oraz optymalną organizację pracy. Każdy z pojazdów wyposażony jest w oświetlenie LED oraz boczne klapy, które otwierane są na siłownikach gazowych, dzięki czemu obsługa przyczepy gastronomicznej jest niezwykle prosta i wygodna.

Przyczepa gastronomiczna – poznaj naszą ofertę!

W ofercie posiadamy kilka rodzajów przyczep gastronomicznych wykonanych według najnowszych technologii z wytrzymałych, ultralekkich płyt polipropylenowych – wszystko po to, by każdy Klient mógł wybrać najlepszy dla niego produkt w zależności od potrzeb i rodzaju biznesu. Do zaoferowania mamy przyczepy gastronomiczne z linii PREMIUM, które mają charakterystyczny zaokrąglony kształt. Świetnie nadadzą się do przygotowywania fast-foodów oraz potraw z określonego rejonu świata – na przykład kuchni wietnamskiej lub azjatyckiej. Z kolei przyczepy gastronomiczne z linii COMFORT to nie tylko mobilny punkt sprzedaży, ale także reklama sama w sobie. Dzięki zastosowaniu panoramicznego dachu osiągnięto optymalne oświetlenie wnętrza, przez co oferowane dania są profesjonalnie wyeksponowane – obok takiej przyczepy gastronomicznej nie można przejść obojętnie! Natomiast model przyczep gastronomicznych KUBEK CUP to prawdziwy ewenement – jedyna taka przyczepa na polskim rynku! Niepowtarzalny kształt sprawia, że model ten od razu kojarzy się z przerwą przy aromatycznej kawie, porcji zimnych lodów czy też orzeźwiających sorbetach owocowych. Zgrabna, nieduża i prosta w obsłudze mobilna kawiarnia lub lodziarnia idealnie sprawdzi się w letnich ogrodach, parkach, nadmorskich promenadach i nie tylko!

Przygotujemy przyczepę gastronomiczną pod Twój biznes!

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego też nasi Klienci mogą być pewni, że przyczepa gastronomiczna WARK Group będzie w pełni dostosowana do ich potrzeb i oczekiwań. Istnieje możliwość personalizacji zarówno jej wielkości, wystroju i wyposażenia wewnętrznego, jak i prezencji zewnętrznej (dobór koloru, okleiny reklamowej). Ponadto zapewniamy pełen serwis wszystkich dostępnych modeli, a także doradztwo i profesjonalną pomoc. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami w zakładce “Galeria” na naszej stronie i nawiązania owocnej współpracy!

borbisPrzyczepy gastronomiczne